Pazartesi
08:00-10:00 GÜNAYDIN RADYOMAKÜ
10:00-12:00 NAİR NOLAMAZ (Hasan Nair)
13:00-15:00 GÜN ORTASI (Şahabettin Bölük)
15:00-17:00 GÜNÜN EN GÜZEL ŞARKILARI
17:00-19:00 İSTEK SAATİ (Ebru Tayfer)
19:00-21:00 GÖÇEBE RADYOCU (Sümeyye Yapıcı)
21:00-23:00 RADYOLOJİ (Mustafa Gencer)
23:00-01:00 GECE HATTI (Burak Dalgıç)
01:00-08:00 GECEDEN SABAHA

Salı
08:00-10:00 GÜNAYDIN RADYOMAKÜ
10:00-12:00 NAİR NOLAMAZ (Hasan Nair)
13:00-15:00 GÜN ORTASI (Şahabettin Bölük)
15:00-17:00 GÜNÜN EN GÜZEL ŞARKILARI
17:00-19:00 TOP 20
19:00-21:00 CÜMBÜŞ-Ü ALEM (Emel Yıldırım- Sinem Karaduman)
21:00-23:00 RADYOLOJİ (Mustafa Gencer)
23:00-01:00 GECE HATTI (Burak Dalgıç)
01:00-08:00 GECEDEN SABAHA

Çarşamba
08:00-10:00 GÜNAYDIN RADYOMAKÜ
10:00-12:00 NAİR NOLAMAZ (Hasan Nair)
13:00-15:00 GÜN ORTASI (Şahabettin Bölük)
15:00-17:00 GÜNÜN EN GÜZEL ŞARKILARI
17:00-19:00 İSTEK SAATİ (Ebru Tayfer)
19:00-21:00 GÖÇEBE RADYOCU (Sümeyye Yapıcı)
21:00-23:00 RADYOLOJİ (Mustafa Gencer)
23:00-01:00 GECE HATTI (Burak Dalgıç)
01:00-08:00 GECEDEN SABAHA

Perşembe
08:00-10:00 GÜNAYDIN RADYOMAKÜ
10:00-12:00 NAİR NOLAMAZ (Hasan Nair)
13:00-15:00 GÜN ORTASI (Şahabettin Bölük)
15:00-17:00 GÜNÜN EN GÜZEL ŞARKILARI
17:00-19:00 TOP 20
19:00-21:00 CÜMBÜŞ-Ü ALEM (Emel Yıldırım- Sinem Karaduman)
21:00-23:00 RADYOLOJİ (Mustafa Gencer)
23:00-01:00 GECE HATTI (Burak Dalgıç)
01:00-08:00 GECEDEN SABAHA

Cuma
08:00-10:00 GÜNAYDIN RADYOMAKÜ
10:00-12:00 NAİR NOLAMAZ (Hasan Nair)
13:00-15:00 GÜN ORTASI (Şahabettin Bölük)
15:00-17:00 GÜNÜN EN GÜZEL ŞARKILARI
17:00-19:00 İSTEK SAATİ (Ebru Tayfer)
19:00-21:00 GÖÇEBE RADYOCU (Sümeyye Yapıcı)
21:00-23:00 RADYOLOJİ (Mustafa Gencer)
23:00-01:00 GECE HATTI (Burak Dalgıç)
01:00-08:00 GECEDEN SABAHA

Cumartesi
08:00-10:00 GÜNAYDIN RADYOMAKÜ
10:00-23:00 GÜNÜN EN GÜZEL ŞARKILARI
23:00-01:00 ÇİLİNGİR SOFRASI (Hüseyin Çubuk)
01:00-08:00 GECEDEN SABAHA

Pazar
08:00-10:00 GÜNAYDIN RADYOMAKÜ
10:00-23:00 GÜNÜN EN GÜZEL ŞARKILARI
23:00-01:00 ÇİLİNGİR SOFRASI (Hüseyin Çubuk)
01:00-08:00 GECEDEN SABAHA

Seçilen Gün: